Πρόγραμμα Αγώνων

30η Αγωνιστική

Αγώνας Γήπεδο Ημερ./Ώρα TV Εισ. Αποτέλ.
Α.Ε.Λ.-ΛΑΜΙΑ AEL FC ARENA 30/11/-0001 00:00
ΑΠΟΛΛΩΝ ΣΜ.-A.E.K. ΓΗΠΕΔΟ ΡΙΖΟΥΠΟΛΗΣ 30/11/-0001 00:00
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΘ.-Α.Ο.Κ. ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ 30/11/-0001 00:00
Π.Α.Ο.Κ.-ΠΛΑΤΑΝΙΑΣ ΓΗΠΕΔΟ ΤΟΥΜΠΑΣ 30/11/-0001 00:00
ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ-Α.Ο. ΞΑΝΘΗ "ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ ΝΙΚΟΛΑΪΔΗΣ" 30/11/-0001 00:00
ΠΑΝΑΙΤΩΛΙΚΟΣ-ΑΣΤΕΡΑΣ ΤΡΙΠ. ΓΗΠΕΔΟ ΠΑΝΑΙΤΩΛΙΚΟΥ 30/11/-0001 00:00
ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ-ΛΕΒΑΔΕΙΑΚΟΣ ΓΗΠΕΔΟ ΠΑΝΙΩΝΙΟΥ Γ.Σ.Σ. 30/11/-0001 00:00
ΠΑΣ ΓΙΑΝΝΙΝΑ-ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΕΘΝ. ΣΤΑΔΙΟ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ "ΟΙ ΖΩΣΙΜΑΔΕΣ" 30/11/-0001 00:00

29η Αγωνιστική

Αγώνας Γήπεδο Ημερ./Ώρα TV Εισ. Αποτέλ.
Α.Ο. ΞΑΝΘΗ-Α.Ε.Λ. ΞΑΝΘΗ ARENA 30/11/-0001 00:00
Α.Ο.Κ.-A.E.K. E.A.K. KΕΡΚΥΡΑΣ 30/11/-0001 00:00
ΑΣΤΕΡΑΣ ΤΡΙΠ.-ΑΠΟΛΛΩΝ ΣΜ. "ΘΕΟΔΩΡΟΣ ΚΟΛΟΚΟΤΡΩΝΗΣ" 30/11/-0001 00:00
ΛΑΜΙΑ-ΠΑΣ ΓΙΑΝΝΙΝΑ Δ.Α.Κ. ΛΑΜΙΑΣ 30/11/-0001 00:00
ΛΕΒΑΔΕΙΑΚΟΣ-ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΘ. ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΛΙΒΑΔΕΙΑΣ 30/11/-0001 00:00
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ-ΠΑΝΑΙΤΩΛΙΚΟΣ ΣΤΑΔΙΟ "Γ. ΚΑΡΑΪΣΚΑΚΗΣ" 30/11/-0001 00:00
ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ-Π.Α.Ο.Κ. "ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ ΝΙΚΟΛΑΪΔΗΣ" 30/11/-0001 00:00
ΠΛΑΤΑΝΙΑΣ-ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΓΗΠΕΔΟ ΠΕΡΙΒΟΛΙΩΝ 30/11/-0001 00:00

28η Αγωνιστική

Αγώνας Γήπεδο Ημερ./Ώρα TV Εισ. Αποτέλ.
A.E.K.-ΛΕΒΑΔΕΙΑΚΟΣ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟ ΣΤΑΔΙΟ 30/11/-0001 00:00
Α.Ο.Κ.-ΑΣΤΕΡΑΣ ΤΡΙΠ. E.A.K. KΕΡΚΥΡΑΣ 30/11/-0001 00:00
ΑΠΟΛΛΩΝ ΣΜ.-ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΓΗΠΕΔΟ ΡΙΖΟΥΠΟΛΗΣ 30/11/-0001 00:00
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΘ.-ΠΛΑΤΑΝΙΑΣ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ 30/11/-0001 00:00
Π.Α.Ο.Κ.-Α.Ο. ΞΑΝΘΗ ΓΗΠΕΔΟ ΤΟΥΜΠΑΣ 30/11/-0001 00:00
ΠΑΝΑΙΤΩΛΙΚΟΣ-ΛΑΜΙΑ ΓΗΠΕΔΟ ΠΑΝΑΙΤΩΛΙΚΟΥ 30/11/-0001 00:00
ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ-ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ ΓΗΠΕΔΟ ΠΑΝΙΩΝΙΟΥ Γ.Σ.Σ. 30/11/-0001 00:00
ΠΑΣ ΓΙΑΝΝΙΝΑ-Α.Ε.Λ. ΕΘΝ. ΣΤΑΔΙΟ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ "ΟΙ ΖΩΣΙΜΑΔΕΣ" 30/11/-0001 00:00

27η Αγωνιστική

Αγώνας Γήπεδο Ημερ./Ώρα TV Εισ. Αποτέλ.
Α.Ε.Λ.-ΠΑΝΑΙΤΩΛΙΚΟΣ AEL FC ARENA 30/11/-0001 00:00
Α.Ο. ΞΑΝΘΗ-ΠΑΣ ΓΙΑΝΝΙΝΑ ΞΑΝΘΗ ARENA 30/11/-0001 00:00
ΛΑΜΙΑ-ΑΠΟΛΛΩΝ ΣΜ. Δ.Α.Κ. ΛΑΜΙΑΣ 30/11/-0001 00:00
ΛΕΒΑΔΕΙΑΚΟΣ-ΑΣΤΕΡΑΣ ΤΡΙΠ. ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΛΙΒΑΔΕΙΑΣ 30/11/-0001 00:00
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ-Α.Ο.Κ. ΣΤΑΔΙΟ "Γ. ΚΑΡΑΪΣΚΑΚΗΣ" 30/11/-0001 00:00
Π.Α.Ο.Κ.-ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΓΗΠΕΔΟ ΤΟΥΜΠΑΣ 30/11/-0001 00:00
ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ-ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΘ. "ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ ΝΙΚΟΛΑΪΔΗΣ" 30/11/-0001 00:00
ΠΛΑΤΑΝΙΑΣ-A.E.K. ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΓΗΠΕΔΟ ΠΕΡΙΒΟΛΙΩΝ 30/11/-0001 00:00

26η Αγωνιστική

Αγώνας Γήπεδο Ημερ./Ώρα TV Εισ. Αποτέλ.
A.E.K.-ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟ ΣΤΑΔΙΟ 30/11/-0001 00:00
Α.Ο.Κ.-ΛΑΜΙΑ E.A.K. KΕΡΚΥΡΑΣ 30/11/-0001 00:00
ΑΠΟΛΛΩΝ ΣΜ.-Α.Ε.Λ. ΓΗΠΕΔΟ ΡΙΖΟΥΠΟΛΗΣ 30/11/-0001 00:00
ΑΣΤΕΡΑΣ ΤΡΙΠ.-ΠΛΑΤΑΝΙΑΣ "ΘΕΟΔΩΡΟΣ ΚΟΛΟΚΟΤΡΩΝΗΣ" 30/11/-0001 00:00
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΘ.-Π.Α.Ο.Κ. ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ 30/11/-0001 00:00
ΛΕΒΑΔΕΙΑΚΟΣ-ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΛΙΒΑΔΕΙΑΣ 30/11/-0001 00:00
ΠΑΝΑΙΤΩΛΙΚΟΣ-ΠΑΣ ΓΙΑΝΝΙΝΑ ΓΗΠΕΔΟ ΠΑΝΑΙΤΩΛΙΚΟΥ 30/11/-0001 00:00
ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ-Α.Ο. ΞΑΝΘΗ ΓΗΠΕΔΟ ΠΑΝΙΩΝΙΟΥ Γ.Σ.Σ. 30/11/-0001 00:00

25η Αγωνιστική

Αγώνας Γήπεδο Ημερ./Ώρα TV Εισ. Αποτέλ.
Α.Ε.Λ.-Α.Ο.Κ. AEL FC ARENA 30/11/-0001 00:00
Α.Ο. ΞΑΝΘΗ-ΠΑΝΑΙΤΩΛΙΚΟΣ ΞΑΝΘΗ ARENA 30/11/-0001 00:00
ΛΑΜΙΑ-ΛΕΒΑΔΕΙΑΚΟΣ Δ.Α.Κ. ΛΑΜΙΑΣ 30/11/-0001 00:00
Π.Α.Ο.Κ.-A.E.K. ΓΗΠΕΔΟ ΤΟΥΜΠΑΣ 30/11/-0001 00:00
ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ-ΑΣΤΕΡΑΣ ΤΡΙΠ. "ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ ΝΙΚΟΛΑΪΔΗΣ" 30/11/-0001 00:00
ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ-ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΘ. ΓΗΠΕΔΟ ΠΑΝΙΩΝΙΟΥ Γ.Σ.Σ. 30/11/-0001 00:00
ΠΑΣ ΓΙΑΝΝΙΝΑ-ΑΠΟΛΛΩΝ ΣΜ. ΕΘΝ. ΣΤΑΔΙΟ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ "ΟΙ ΖΩΣΙΜΑΔΕΣ" 30/11/-0001 00:00
ΠΛΑΤΑΝΙΑΣ-ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΓΗΠΕΔΟ ΠΕΡΙΒΟΛΙΩΝ 30/11/-0001 00:00

24η Αγωνιστική

Αγώνας Γήπεδο Ημερ./Ώρα TV Εισ. Αποτέλ.
A.E.K.-ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟ ΣΤΑΔΙΟ 30/11/-0001 00:00
Α.Ο.Κ.-ΠΑΣ ΓΙΑΝΝΙΝΑ E.A.K. KΕΡΚΥΡΑΣ 30/11/-0001 00:00
ΑΠΟΛΛΩΝ ΣΜ.-ΠΑΝΑΙΤΩΛΙΚΟΣ ΓΗΠΕΔΟ ΡΙΖΟΥΠΟΛΗΣ 30/11/-0001 00:00
ΑΣΤΕΡΑΣ ΤΡΙΠ.-Π.Α.Ο.Κ. "ΘΕΟΔΩΡΟΣ ΚΟΛΟΚΟΤΡΩΝΗΣ" 30/11/-0001 00:00
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΘ.-Α.Ο. ΞΑΝΘΗ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ 30/11/-0001 00:00
ΛΕΒΑΔΕΙΑΚΟΣ-Α.Ε.Λ. ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΛΙΒΑΔΕΙΑΣ 30/11/-0001 00:00
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ-ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ ΣΤΑΔΙΟ "Γ. ΚΑΡΑΪΣΚΑΚΗΣ" 30/11/-0001 00:00
ΠΛΑΤΑΝΙΑΣ-ΛΑΜΙΑ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΓΗΠΕΔΟ ΠΕΡΙΒΟΛΙΩΝ 30/11/-0001 00:00

23η Αγωνιστική

Αγώνας Γήπεδο Ημερ./Ώρα TV Εισ. Αποτέλ.
Α.Ε.Λ.-ΠΛΑΤΑΝΙΑΣ AEL FC ARENA 30/11/-0001 00:00
Α.Ο. ΞΑΝΘΗ-ΑΠΟΛΛΩΝ ΣΜ. ΞΑΝΘΗ ARENA 30/11/-0001 00:00
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΘ.-A.E.K. ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ 30/11/-0001 00:00
Π.Α.Ο.Κ.-ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΓΗΠΕΔΟ ΤΟΥΜΠΑΣ 30/11/-0001 00:00
ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ-ΛΑΜΙΑ "ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ ΝΙΚΟΛΑΪΔΗΣ" 30/11/-0001 00:00
ΠΑΝΑΙΤΩΛΙΚΟΣ-Α.Ο.Κ. ΓΗΠΕΔΟ ΠΑΝΑΙΤΩΛΙΚΟΥ 30/11/-0001 00:00
ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ-ΑΣΤΕΡΑΣ ΤΡΙΠ. ΓΗΠΕΔΟ ΠΑΝΙΩΝΙΟΥ Γ.Σ.Σ. 30/11/-0001 00:00
ΠΑΣ ΓΙΑΝΝΙΝΑ-ΛΕΒΑΔΕΙΑΚΟΣ ΕΘΝ. ΣΤΑΔΙΟ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ "ΟΙ ΖΩΣΙΜΑΔΕΣ" 30/11/-0001 00:00

22η Αγωνιστική

Αγώνας Γήπεδο Ημερ./Ώρα TV Εισ. Αποτέλ.
A.E.K.-Α.Ο. ΞΑΝΘΗ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟ ΣΤΑΔΙΟ 30/11/-0001 00:00
Α.Ε.Λ.-ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ AEL FC ARENA 30/11/-0001 00:00
Α.Ο.Κ.-ΑΠΟΛΛΩΝ ΣΜ. E.A.K. KΕΡΚΥΡΑΣ 30/11/-0001 00:00
ΑΣΤΕΡΑΣ ΤΡΙΠ.-ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΘ. "ΘΕΟΔΩΡΟΣ ΚΟΛΟΚΟΤΡΩΝΗΣ" 30/11/-0001 00:00
ΛΑΜΙΑ-Π.Α.Ο.Κ. Δ.Α.Κ. ΛΑΜΙΑΣ 30/11/-0001 00:00
ΛΕΒΑΔΕΙΑΚΟΣ-ΠΑΝΑΙΤΩΛΙΚΟΣ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΛΙΒΑΔΕΙΑΣ 30/11/-0001 00:00
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ-ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΣΤΑΔΙΟ "Γ. ΚΑΡΑΪΣΚΑΚΗΣ" 30/11/-0001 00:00
ΠΛΑΤΑΝΙΑΣ-ΠΑΣ ΓΙΑΝΝΙΝΑ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΓΗΠΕΔΟ ΠΕΡΙΒΟΛΙΩΝ 30/11/-0001 00:00

21η Αγωνιστική

Αγώνας Γήπεδο Ημερ./Ώρα TV Εισ. Αποτέλ.
A.E.K.-ΑΣΤΕΡΑΣ ΤΡΙΠ. ΟΛΥΜΠΙΑΚΟ ΣΤΑΔΙΟ 30/11/-0001 00:00
Α.Ο. ΞΑΝΘΗ-Α.Ο.Κ. ΞΑΝΘΗ ARENA 30/11/-0001 00:00
ΑΠΟΛΛΩΝ ΣΜ.-ΛΕΒΑΔΕΙΑΚΟΣ ΓΗΠΕΔΟ ΡΙΖΟΥΠΟΛΗΣ 30/11/-0001 00:00
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΘ.-ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ 30/11/-0001 00:00
Π.Α.Ο.Κ.-Α.Ε.Λ. ΓΗΠΕΔΟ ΤΟΥΜΠΑΣ 30/11/-0001 00:00
ΠΑΝΑΙΤΩΛΙΚΟΣ-ΠΛΑΤΑΝΙΑΣ ΓΗΠΕΔΟ ΠΑΝΑΙΤΩΛΙΚΟΥ 30/11/-0001 00:00
ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ-ΛΑΜΙΑ ΓΗΠΕΔΟ ΠΑΝΙΩΝΙΟΥ Γ.Σ.Σ. 30/11/-0001 00:00
ΠΑΣ ΓΙΑΝΝΙΝΑ-ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ ΕΘΝ. ΣΤΑΔΙΟ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ "ΟΙ ΖΩΣΙΜΑΔΕΣ" 30/11/-0001 00:00

20η Αγωνιστική

Αγώνας Γήπεδο Ημερ./Ώρα TV Εισ. Αποτέλ.
Α.Ε.Λ.-ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ AEL FC ARENA 30/11/-0001 00:00
ΑΣΤΕΡΑΣ ΤΡΙΠ.-Α.Ο. ΞΑΝΘΗ "ΘΕΟΔΩΡΟΣ ΚΟΛΟΚΟΤΡΩΝΗΣ" 30/11/-0001 00:00
ΛΑΜΙΑ-ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΘ. Δ.Α.Κ. ΛΑΜΙΑΣ 30/11/-0001 00:00
ΛΕΒΑΔΕΙΑΚΟΣ-Α.Ο.Κ. ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΛΙΒΑΔΕΙΑΣ 30/11/-0001 00:00
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ-A.E.K. ΣΤΑΔΙΟ "Γ. ΚΑΡΑΪΣΚΑΚΗΣ" 30/11/-0001 00:00
ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ-ΠΑΝΑΙΤΩΛΙΚΟΣ "ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ ΝΙΚΟΛΑΪΔΗΣ" 30/11/-0001 00:00
ΠΑΣ ΓΙΑΝΝΙΝΑ-Π.Α.Ο.Κ. ΕΘΝ. ΣΤΑΔΙΟ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ "ΟΙ ΖΩΣΙΜΑΔΕΣ" 30/11/-0001 00:00
ΠΛΑΤΑΝΙΑΣ-ΑΠΟΛΛΩΝ ΣΜ. ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΓΗΠΕΔΟ ΠΕΡΙΒΟΛΙΩΝ 30/11/-0001 00:00

19η Αγωνιστική

Αγώνας Γήπεδο Ημερ./Ώρα TV Εισ. Αποτέλ.
A.E.K.-ΛΑΜΙΑ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟ ΣΤΑΔΙΟ 30/11/-0001 00:00
Α.Ο. ΞΑΝΘΗ-ΛΕΒΑΔΕΙΑΚΟΣ ΞΑΝΘΗ ARENA 30/11/-0001 00:00
Α.Ο.Κ.-ΠΛΑΤΑΝΙΑΣ E.A.K. KΕΡΚΥΡΑΣ 30/11/-0001 00:00
ΑΠΟΛΛΩΝ ΣΜ.-ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ ΓΗΠΕΔΟ ΡΙΖΟΥΠΟΛΗΣ 30/11/-0001 00:00
ΑΣΤΕΡΑΣ ΤΡΙΠ.-ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ "ΘΕΟΔΩΡΟΣ ΚΟΛΟΚΟΤΡΩΝΗΣ" 30/11/-0001 00:00
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΘ.-Α.Ε.Λ. ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ 30/11/-0001 00:00
ΠΑΝΑΙΤΩΛΙΚΟΣ-Π.Α.Ο.Κ. ΓΗΠΕΔΟ ΠΑΝΑΙΤΩΛΙΚΟΥ 30/11/-0001 00:00
ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ-ΠΑΣ ΓΙΑΝΝΙΝΑ ΓΗΠΕΔΟ ΠΑΝΙΩΝΙΟΥ Γ.Σ.Σ. 30/11/-0001 00:00

18η Αγωνιστική

Αγώνας Γήπεδο Ημερ./Ώρα TV Εισ. Αποτέλ.
Α.Ε.Λ.-A.E.K. AEL FC ARENA 30/11/-0001 00:00
ΛΑΜΙΑ-ΑΣΤΕΡΑΣ ΤΡΙΠ. Δ.Α.Κ. ΛΑΜΙΑΣ 30/11/-0001 00:00
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ-Α.Ο. ΞΑΝΘΗ ΣΤΑΔΙΟ "Γ. ΚΑΡΑΪΣΚΑΚΗΣ" 30/11/-0001 00:00
Π.Α.Ο.Κ.-ΑΠΟΛΛΩΝ ΣΜ. ΓΗΠΕΔΟ ΤΟΥΜΠΑΣ 30/11/-0001 00:00
ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ-Α.Ο.Κ. "ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ ΝΙΚΟΛΑΪΔΗΣ" 30/11/-0001 00:00
ΠΑΝΑΙΤΩΛΙΚΟΣ-ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΓΗΠΕΔΟ ΠΑΝΑΙΤΩΛΙΚΟΥ 30/11/-0001 00:00
ΠΑΣ ΓΙΑΝΝΙΝΑ-ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΘ. ΕΘΝ. ΣΤΑΔΙΟ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ "ΟΙ ΖΩΣΙΜΑΔΕΣ" 30/11/-0001 00:00
ΠΛΑΤΑΝΙΑΣ-ΛΕΒΑΔΕΙΑΚΟΣ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΓΗΠΕΔΟ ΠΕΡΙΒΟΛΙΩΝ 30/11/-0001 00:00

17η Αγωνιστική

Αγώνας Γήπεδο Ημερ./Ώρα TV Εισ. Αποτέλ.
A.E.K.-ΠΑΣ ΓΙΑΝΝΙΝΑ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟ ΣΤΑΔΙΟ 30/11/-0001 00:00
Α.Ο. ΞΑΝΘΗ-ΠΛΑΤΑΝΙΑΣ ΞΑΝΘΗ ARENA 30/11/-0001 00:00
Α.Ο.Κ.-Π.Α.Ο.Κ. E.A.K. KΕΡΚΥΡΑΣ 30/11/-0001 00:00
ΑΠΟΛΛΩΝ ΣΜ.-ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΓΗΠΕΔΟ ΡΙΖΟΥΠΟΛΗΣ 30/11/-0001 00:00
ΑΣΤΕΡΑΣ ΤΡΙΠ.-Α.Ε.Λ. "ΘΕΟΔΩΡΟΣ ΚΟΛΟΚΟΤΡΩΝΗΣ" 30/11/-0001 00:00
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΘ.-ΠΑΝΑΙΤΩΛΙΚΟΣ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ 30/11/-0001 00:00
ΛΕΒΑΔΕΙΑΚΟΣ-ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΛΙΒΑΔΕΙΑΣ 30/11/-0001 00:00
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ-ΛΑΜΙΑ ΣΤΑΔΙΟ "Γ. ΚΑΡΑΪΣΚΑΚΗΣ" 30/11/-0001 00:00

16η Αγωνιστική

Αγώνας Γήπεδο Ημερ./Ώρα TV Εισ. Αποτέλ.
Α.Ε.Λ.-ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ AEL FC ARENA 30/11/-0001 00:00
ΑΠΟΛΛΩΝ ΣΜ.-ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΘ. ΓΗΠΕΔΟ ΡΙΖΟΥΠΟΛΗΣ 30/11/-0001 00:00
ΛΑΜΙΑ-Α.Ο. ΞΑΝΘΗ Δ.Α.Κ. ΛΑΜΙΑΣ 30/11/-0001 00:00
Π.Α.Ο.Κ.-ΛΕΒΑΔΕΙΑΚΟΣ ΓΗΠΕΔΟ ΤΟΥΜΠΑΣ 30/11/-0001 00:00
ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ-ΠΛΑΤΑΝΙΑΣ "ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ ΝΙΚΟΛΑΪΔΗΣ" 30/11/-0001 00:00
ΠΑΝΑΙΤΩΛΙΚΟΣ-A.E.K. ΓΗΠΕΔΟ ΠΑΝΑΙΤΩΛΙΚΟΥ 30/11/-0001 00:00
ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ-Α.Ο.Κ. ΓΗΠΕΔΟ ΠΑΝΙΩΝΙΟΥ Γ.Σ.Σ. 30/11/-0001 00:00
ΠΑΣ ΓΙΑΝΝΙΝΑ-ΑΣΤΕΡΑΣ ΤΡΙΠ. ΕΘΝ. ΣΤΑΔΙΟ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ "ΟΙ ΖΩΣΙΜΑΔΕΣ" 30/11/-0001 00:00

15η Αγωνιστική

Αγώνας Γήπεδο Ημερ./Ώρα TV Εισ. Αποτέλ.
A.E.K.-ΑΠΟΛΛΩΝ ΣΜ. ΟΛΥΜΠΙΑΚΟ ΣΤΑΔΙΟ 30/11/-0001 00:00
Α.Ο. ΞΑΝΘΗ-ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ ΞΑΝΘΗ ARENA 30/11/-0001 00:00
Α.Ο.Κ.-ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΘ. E.A.K. KΕΡΚΥΡΑΣ 30/11/-0001 00:00
ΑΣΤΕΡΑΣ ΤΡΙΠ.-ΠΑΝΑΙΤΩΛΙΚΟΣ "ΘΕΟΔΩΡΟΣ ΚΟΛΟΚΟΤΡΩΝΗΣ" 30/11/-0001 00:00
ΛΑΜΙΑ-Α.Ε.Λ. Δ.Α.Κ. ΛΑΜΙΑΣ 30/11/-0001 00:00
ΛΕΒΑΔΕΙΑΚΟΣ-ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΛΙΒΑΔΕΙΑΣ 30/11/-0001 00:00
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ-ΠΑΣ ΓΙΑΝΝΙΝΑ ΣΤΑΔΙΟ "Γ. ΚΑΡΑΪΣΚΑΚΗΣ" 30/11/-0001 00:00
ΠΛΑΤΑΝΙΑΣ-Π.Α.Ο.Κ. ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΓΗΠΕΔΟ ΠΕΡΙΒΟΛΙΩΝ 30/11/-0001 00:00

14η Αγωνιστική

Αγώνας Γήπεδο Ημερ./Ώρα TV Εισ. Αποτέλ.
A.E.K.-Α.Ο.Κ. ΟΛΥΜΠΙΑΚΟ ΣΤΑΔΙΟ 30/11/-0001 00:00
Α.Ε.Λ.-Α.Ο. ΞΑΝΘΗ AEL FC ARENA 30/11/-0001 00:00
ΑΠΟΛΛΩΝ ΣΜ.-ΑΣΤΕΡΑΣ ΤΡΙΠ. ΓΗΠΕΔΟ ΡΙΖΟΥΠΟΛΗΣ 30/11/-0001 00:00
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΘ.-ΛΕΒΑΔΕΙΑΚΟΣ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ 30/11/-0001 00:00
Π.Α.Ο.Κ.-ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ ΓΗΠΕΔΟ ΤΟΥΜΠΑΣ 30/11/-0001 00:00
ΠΑΝΑΙΤΩΛΙΚΟΣ-ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΓΗΠΕΔΟ ΠΑΝΑΙΤΩΛΙΚΟΥ 30/11/-0001 00:00
ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ-ΠΛΑΤΑΝΙΑΣ ΓΗΠΕΔΟ ΠΑΝΙΩΝΙΟΥ Γ.Σ.Σ. 30/11/-0001 00:00
ΠΑΣ ΓΙΑΝΝΙΝΑ-ΛΑΜΙΑ ΕΘΝ. ΣΤΑΔΙΟ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ "ΟΙ ΖΩΣΙΜΑΔΕΣ" 30/11/-0001 00:00

13η Αγωνιστική

Αγώνας Γήπεδο Ημερ./Ώρα TV Εισ. Αποτέλ.
Α.Ε.Λ.-ΠΑΣ ΓΙΑΝΝΙΝΑ AEL FC ARENA 30/11/-0001 00:00
Α.Ο. ΞΑΝΘΗ-Π.Α.Ο.Κ. ΞΑΝΘΗ ARENA 30/11/-0001 00:00
ΑΣΤΕΡΑΣ ΤΡΙΠ.-Α.Ο.Κ. "ΘΕΟΔΩΡΟΣ ΚΟΛΟΚΟΤΡΩΝΗΣ" 30/11/-0001 00:00
ΛΑΜΙΑ-ΠΑΝΑΙΤΩΛΙΚΟΣ Δ.Α.Κ. ΛΑΜΙΑΣ 30/11/-0001 00:00
ΛΕΒΑΔΕΙΑΚΟΣ-A.E.K. ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΛΙΒΑΔΕΙΑΣ 30/11/-0001 00:00
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ-ΑΠΟΛΛΩΝ ΣΜ. ΣΤΑΔΙΟ "Γ. ΚΑΡΑΪΣΚΑΚΗΣ" 30/11/-0001 00:00
ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ-ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ "ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ ΝΙΚΟΛΑΪΔΗΣ" 30/11/-0001 00:00
ΠΛΑΤΑΝΙΑΣ-ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΘ. ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΓΗΠΕΔΟ ΠΕΡΙΒΟΛΙΩΝ 30/11/-0001 00:00

12η Αγωνιστική

Αγώνας Γήπεδο Ημερ./Ώρα TV Εισ. Αποτέλ.
A.E.K.-ΠΛΑΤΑΝΙΑΣ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟ ΣΤΑΔΙΟ 30/11/-0001 00:00
Α.Ο.Κ.-ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ E.A.K. KΕΡΚΥΡΑΣ 30/11/-0001 00:00
ΑΠΟΛΛΩΝ ΣΜ.-ΛΑΜΙΑ ΓΗΠΕΔΟ ΡΙΖΟΥΠΟΛΗΣ 30/11/-0001 00:00
ΑΣΤΕΡΑΣ ΤΡΙΠ.-ΛΕΒΑΔΕΙΑΚΟΣ "ΘΕΟΔΩΡΟΣ ΚΟΛΟΚΟΤΡΩΝΗΣ" 30/11/-0001 00:00
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΘ.-ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ 30/11/-0001 00:00
ΠΑΝΑΙΤΩΛΙΚΟΣ-Α.Ε.Λ. ΓΗΠΕΔΟ ΠΑΝΑΙΤΩΛΙΚΟΥ 30/11/-0001 00:00
ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ-Π.Α.Ο.Κ. ΓΗΠΕΔΟ ΠΑΝΙΩΝΙΟΥ Γ.Σ.Σ. 30/11/-0001 00:00
ΠΑΣ ΓΙΑΝΝΙΝΑ-Α.Ο. ΞΑΝΘΗ ΕΘΝ. ΣΤΑΔΙΟ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ "ΟΙ ΖΩΣΙΜΑΔΕΣ" 30/11/-0001 00:00

11η Αγωνιστική

Αγώνας Γήπεδο Ημερ./Ώρα TV Εισ. Αποτέλ.
Α.Ε.Λ.-ΑΠΟΛΛΩΝ ΣΜ. AEL FC ARENA 30/11/-0001 00:00
Α.Ο. ΞΑΝΘΗ-ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΞΑΝΘΗ ARENA 30/11/-0001 00:00
ΛΑΜΙΑ-Α.Ο.Κ. Δ.Α.Κ. ΛΑΜΙΑΣ 30/11/-0001 00:00
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ-ΛΕΒΑΔΕΙΑΚΟΣ ΣΤΑΔΙΟ "Γ. ΚΑΡΑΪΣΚΑΚΗΣ" 30/11/-0001 00:00
Π.Α.Ο.Κ.-ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΘ. ΓΗΠΕΔΟ ΤΟΥΜΠΑΣ 30/11/-0001 00:00
ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ-A.E.K. "ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ ΝΙΚΟΛΑΪΔΗΣ" 30/11/-0001 00:00
ΠΑΣ ΓΙΑΝΝΙΝΑ-ΠΑΝΑΙΤΩΛΙΚΟΣ ΕΘΝ. ΣΤΑΔΙΟ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ "ΟΙ ΖΩΣΙΜΑΔΕΣ" 30/11/-0001 00:00
ΠΛΑΤΑΝΙΑΣ-ΑΣΤΕΡΑΣ ΤΡΙΠ. ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΓΗΠΕΔΟ ΠΕΡΙΒΟΛΙΩΝ 30/11/-0001 00:00

10η Αγωνιστική

Αγώνας Γήπεδο Ημερ./Ώρα TV Εισ. Αποτέλ.
A.E.K.-Π.Α.Ο.Κ. ΟΛΥΜΠΙΑΚΟ ΣΤΑΔΙΟ 30/11/-0001 00:00
Α.Ο.Κ.-Α.Ε.Λ. E.A.K. KΕΡΚΥΡΑΣ 30/11/-0001 00:00
ΑΠΟΛΛΩΝ ΣΜ.-ΠΑΣ ΓΙΑΝΝΙΝΑ ΓΗΠΕΔΟ ΡΙΖΟΥΠΟΛΗΣ 30/11/-0001 00:00
ΑΣΤΕΡΑΣ ΤΡΙΠ.-ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ "ΘΕΟΔΩΡΟΣ ΚΟΛΟΚΟΤΡΩΝΗΣ" 30/11/-0001 00:00
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΘ.-ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ 30/11/-0001 00:00
ΛΕΒΑΔΕΙΑΚΟΣ-ΛΑΜΙΑ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΛΙΒΑΔΕΙΑΣ 30/11/-0001 00:00
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ-ΠΛΑΤΑΝΙΑΣ ΣΤΑΔΙΟ "Γ. ΚΑΡΑΪΣΚΑΚΗΣ" 30/11/-0001 00:00
ΠΑΝΑΙΤΩΛΙΚΟΣ-Α.Ο. ΞΑΝΘΗ ΓΗΠΕΔΟ ΠΑΝΑΙΤΩΛΙΚΟΥ 30/11/-0001 00:00

9η Αγωνιστική

Αγώνας Γήπεδο Ημερ./Ώρα TV Εισ. Αποτέλ.
Α.Ε.Λ.-ΛΕΒΑΔΕΙΑΚΟΣ AEL FC ARENA 30/11/-0001 00:00
Α.Ο. ΞΑΝΘΗ-ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΘ. ΞΑΝΘΗ ARENA 30/11/-0001 00:00
ΛΑΜΙΑ-ΠΛΑΤΑΝΙΑΣ Δ.Α.Κ. ΛΑΜΙΑΣ 30/11/-0001 00:00
Π.Α.Ο.Κ.-ΑΣΤΕΡΑΣ ΤΡΙΠ. ΓΗΠΕΔΟ ΤΟΥΜΠΑΣ 30/11/-0001 00:00
ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ-ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ "ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ ΝΙΚΟΛΑΪΔΗΣ" 30/11/-0001 00:00
ΠΑΝΑΙΤΩΛΙΚΟΣ-ΑΠΟΛΛΩΝ ΣΜ. ΓΗΠΕΔΟ ΠΑΝΑΙΤΩΛΙΚΟΥ 30/11/-0001 00:00
ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ-A.E.K. ΓΗΠΕΔΟ ΠΑΝΙΩΝΙΟΥ Γ.Σ.Σ. 30/11/-0001 00:00
ΠΑΣ ΓΙΑΝΝΙΝΑ-Α.Ο.Κ. ΕΘΝ. ΣΤΑΔΙΟ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ "ΟΙ ΖΩΣΙΜΑΔΕΣ" 30/11/-0001 00:00

8η Αγωνιστική

Αγώνας Γήπεδο Ημερ./Ώρα TV Εισ. Αποτέλ.
A.E.K.-ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΘ. ΟΛΥΜΠΙΑΚΟ ΣΤΑΔΙΟ 30/11/-0001 00:00
Α.Ο.Κ.-ΠΑΝΑΙΤΩΛΙΚΟΣ E.A.K. KΕΡΚΥΡΑΣ 30/11/-0001 00:00
ΑΠΟΛΛΩΝ ΣΜ.-Α.Ο. ΞΑΝΘΗ ΓΗΠΕΔΟ ΡΙΖΟΥΠΟΛΗΣ 30/11/-0001 00:00
ΑΣΤΕΡΑΣ ΤΡΙΠ.-ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ "ΘΕΟΔΩΡΟΣ ΚΟΛΟΚΟΤΡΩΝΗΣ" 30/11/-0001 00:00
ΛΑΜΙΑ-ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ Δ.Α.Κ. ΛΑΜΙΑΣ 30/11/-0001 00:00
ΛΕΒΑΔΕΙΑΚΟΣ-ΠΑΣ ΓΙΑΝΝΙΝΑ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΛΙΒΑΔΕΙΑΣ 30/11/-0001 00:00
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ-Π.Α.Ο.Κ. ΣΤΑΔΙΟ "Γ. ΚΑΡΑΪΣΚΑΚΗΣ" 30/11/-0001 00:00
ΠΛΑΤΑΝΙΑΣ-Α.Ε.Λ. ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΓΗΠΕΔΟ ΠΕΡΙΒΟΛΙΩΝ 30/11/-0001 00:00

7η Αγωνιστική

Αγώνας Γήπεδο Ημερ./Ώρα TV Εισ. Αποτέλ.
Α.Ο. ΞΑΝΘΗ-A.E.K. ΞΑΝΘΗ ARENA 30/11/-0001 00:00
ΑΠΟΛΛΩΝ ΣΜ.-Α.Ο.Κ. ΓΗΠΕΔΟ ΡΙΖΟΥΠΟΛΗΣ 30/11/-0001 00:00
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΘ.-ΑΣΤΕΡΑΣ ΤΡΙΠ. ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ 30/11/-0001 00:00
Π.Α.Ο.Κ.-ΛΑΜΙΑ ΓΗΠΕΔΟ ΤΟΥΜΠΑΣ 30/11/-0001 00:00
ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ-Α.Ε.Λ. "ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ ΝΙΚΟΛΑΪΔΗΣ" 30/11/-0001 00:00
ΠΑΝΑΙΤΩΛΙΚΟΣ-ΛΕΒΑΔΕΙΑΚΟΣ ΓΗΠΕΔΟ ΠΑΝΑΙΤΩΛΙΚΟΥ 30/11/-0001 00:00
ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ-ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΓΗΠΕΔΟ ΠΑΝΙΩΝΙΟΥ Γ.Σ.Σ. 30/11/-0001 00:00
ΠΑΣ ΓΙΑΝΝΙΝΑ-ΠΛΑΤΑΝΙΑΣ ΕΘΝ. ΣΤΑΔΙΟ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ "ΟΙ ΖΩΣΙΜΑΔΕΣ" 30/11/-0001 00:00

6η Αγωνιστική

Αγώνας Γήπεδο Ημερ./Ώρα TV Εισ. Αποτέλ.
Α.Ε.Λ.-Π.Α.Ο.Κ. AEL FC ARENA 30/11/-0001 00:00
Α.Ο.Κ.-Α.Ο. ΞΑΝΘΗ E.A.K. KΕΡΚΥΡΑΣ 30/11/-0001 00:00
ΑΣΤΕΡΑΣ ΤΡΙΠ.-A.E.K. "ΘΕΟΔΩΡΟΣ ΚΟΛΟΚΟΤΡΩΝΗΣ" 30/11/-0001 00:00
ΛΑΜΙΑ-ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ Δ.Α.Κ. ΛΑΜΙΑΣ 30/11/-0001 00:00
ΛΕΒΑΔΕΙΑΚΟΣ-ΑΠΟΛΛΩΝ ΣΜ. ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΛΙΒΑΔΕΙΑΣ 30/11/-0001 00:00
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ-ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΘ. ΣΤΑΔΙΟ "Γ. ΚΑΡΑΪΣΚΑΚΗΣ" 30/11/-0001 00:00
ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ-ΠΑΣ ΓΙΑΝΝΙΝΑ "ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ ΝΙΚΟΛΑΪΔΗΣ" 30/11/-0001 00:00
ΠΛΑΤΑΝΙΑΣ-ΠΑΝΑΙΤΩΛΙΚΟΣ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΓΗΠΕΔΟ ΠΕΡΙΒΟΛΙΩΝ 30/11/-0001 00:00

5η Αγωνιστική

Αγώνας Γήπεδο Ημερ./Ώρα TV Εισ. Αποτέλ.
A.E.K.-ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟ ΣΤΑΔΙΟ 30/11/-0001 00:00
Α.Ο. ΞΑΝΘΗ-ΑΣΤΕΡΑΣ ΤΡΙΠ. ΞΑΝΘΗ ARENA 30/11/-0001 00:00
Α.Ο.Κ.-ΛΕΒΑΔΕΙΑΚΟΣ E.A.K. KΕΡΚΥΡΑΣ 30/11/-0001 00:00
ΑΠΟΛΛΩΝ ΣΜ.-ΠΛΑΤΑΝΙΑΣ ΓΗΠΕΔΟ ΡΙΖΟΥΠΟΛΗΣ 30/11/-0001 00:00
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΘ.-ΛΑΜΙΑ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ 30/11/-0001 00:00
Π.Α.Ο.Κ.-ΠΑΣ ΓΙΑΝΝΙΝΑ ΓΗΠΕΔΟ ΤΟΥΜΠΑΣ 30/11/-0001 00:00
ΠΑΝΑΙΤΩΛΙΚΟΣ-ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ ΓΗΠΕΔΟ ΠΑΝΑΙΤΩΛΙΚΟΥ 30/11/-0001 00:00
ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ-Α.Ε.Λ. ΓΗΠΕΔΟ ΠΑΝΙΩΝΙΟΥ Γ.Σ.Σ. 30/11/-0001 00:00

4η Αγωνιστική

Αγώνας Γήπεδο Ημερ./Ώρα TV Εισ. Αποτέλ.
Α.Ε.Λ.-ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΘ. AEL FC ARENA 30/11/-0001 00:00
ΛΑΜΙΑ-A.E.K. Δ.Α.Κ. ΛΑΜΙΑΣ 30/11/-0001 00:00
ΛΕΒΑΔΕΙΑΚΟΣ-Α.Ο. ΞΑΝΘΗ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΛΙΒΑΔΕΙΑΣ 30/11/-0001 00:00
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ-ΑΣΤΕΡΑΣ ΤΡΙΠ. ΣΤΑΔΙΟ "Γ. ΚΑΡΑΪΣΚΑΚΗΣ" 30/11/-0001 00:00
Π.Α.Ο.Κ.-ΠΑΝΑΙΤΩΛΙΚΟΣ ΓΗΠΕΔΟ ΤΟΥΜΠΑΣ 30/11/-0001 00:00
ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ-ΑΠΟΛΛΩΝ ΣΜ. "ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ ΝΙΚΟΛΑΪΔΗΣ" 30/11/-0001 00:00
ΠΑΣ ΓΙΑΝΝΙΝΑ-ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΕΘΝ. ΣΤΑΔΙΟ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ "ΟΙ ΖΩΣΙΜΑΔΕΣ" 30/11/-0001 00:00
ΠΛΑΤΑΝΙΑΣ-Α.Ο.Κ. ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΓΗΠΕΔΟ ΠΕΡΙΒΟΛΙΩΝ 30/11/-0001 00:00

3η Αγωνιστική

Αγώνας Γήπεδο Ημερ./Ώρα TV Εισ. Αποτέλ.
A.E.K.-Α.Ε.Λ. ΟΛΥΜΠΙΑΚΟ ΣΤΑΔΙΟ 30/11/-0001 00:00
Α.Ο. ΞΑΝΘΗ-ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΞΑΝΘΗ ARENA 30/11/-0001 00:00
Α.Ο.Κ.-ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ E.A.K. KΕΡΚΥΡΑΣ 30/11/-0001 00:00
ΑΠΟΛΛΩΝ ΣΜ.-Π.Α.Ο.Κ. ΓΗΠΕΔΟ ΡΙΖΟΥΠΟΛΗΣ 30/11/-0001 00:00
ΑΣΤΕΡΑΣ ΤΡΙΠ.-ΛΑΜΙΑ "ΘΕΟΔΩΡΟΣ ΚΟΛΟΚΟΤΡΩΝΗΣ" 30/11/-0001 00:00
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΘ.-ΠΑΣ ΓΙΑΝΝΙΝΑ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ 30/11/-0001 00:00
ΛΕΒΑΔΕΙΑΚΟΣ-ΠΛΑΤΑΝΙΑΣ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΛΙΒΑΔΕΙΑΣ 30/11/-0001 00:00
ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ-ΠΑΝΑΙΤΩΛΙΚΟΣ ΓΗΠΕΔΟ ΠΑΝΙΩΝΙΟΥ Γ.Σ.Σ. 30/11/-0001 00:00

2η Αγωνιστική

Αγώνας Γήπεδο Ημερ./Ώρα TV Εισ. Αποτέλ.
Α.Ε.Λ.-ΑΣΤΕΡΑΣ ΤΡΙΠ. AEL FC ARENA 30/11/-0001 00:00
ΛΑΜΙΑ-ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ Δ.Α.Κ. ΛΑΜΙΑΣ 30/11/-0001 00:00
Π.Α.Ο.Κ.-Α.Ο.Κ. ΓΗΠΕΔΟ ΤΟΥΜΠΑΣ 30/11/-0001 00:00
ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ-ΛΕΒΑΔΕΙΑΚΟΣ "ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ ΝΙΚΟΛΑΪΔΗΣ" 30/11/-0001 00:00
ΠΑΝΑΙΤΩΛΙΚΟΣ-ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΘ. ΓΗΠΕΔΟ ΠΑΝΑΙΤΩΛΙΚΟΥ 30/11/-0001 00:00
ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ-ΑΠΟΛΛΩΝ ΣΜ. ΓΗΠΕΔΟ ΠΑΝΙΩΝΙΟΥ Γ.Σ.Σ. 30/11/-0001 00:00
ΠΑΣ ΓΙΑΝΝΙΝΑ-A.E.K. ΕΘΝ. ΣΤΑΔΙΟ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ "ΟΙ ΖΩΣΙΜΑΔΕΣ" 30/11/-0001 00:00
ΠΛΑΤΑΝΙΑΣ-Α.Ο. ΞΑΝΘΗ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΓΗΠΕΔΟ ΠΕΡΙΒΟΛΙΩΝ 30/11/-0001 00:00

1η Αγωνιστική

Αγώνας Γήπεδο Ημερ./Ώρα TV Εισ. Αποτέλ.
A.E.K.-ΠΑΝΑΙΤΩΛΙΚΟΣ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟ ΣΤΑΔΙΟ 30/11/-0001 00:00
Α.Ο. ΞΑΝΘΗ-ΛΑΜΙΑ ΞΑΝΘΗ ARENA 30/11/-0001 00:00
Α.Ο.Κ.-ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ E.A.K. KΕΡΚΥΡΑΣ 30/11/-0001 00:00
ΑΣΤΕΡΑΣ ΤΡΙΠ.-ΠΑΣ ΓΙΑΝΝΙΝΑ "ΘΕΟΔΩΡΟΣ ΚΟΛΟΚΟΤΡΩΝΗΣ" 30/11/-0001 00:00
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΘ.-ΑΠΟΛΛΩΝ ΣΜ. ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ 30/11/-0001 00:00
ΛΕΒΑΔΕΙΑΚΟΣ-Π.Α.Ο.Κ. ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΛΙΒΑΔΕΙΑΣ 30/11/-0001 00:00
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ-Α.Ε.Λ. ΣΤΑΔΙΟ "Γ. ΚΑΡΑΪΣΚΑΚΗΣ" 30/11/-0001 00:00
ΠΛΑΤΑΝΙΑΣ-ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΓΗΠΕΔΟ ΠΕΡΙΒΟΛΙΩΝ 30/11/-0001 00:00
  • Tzoker
  • Eteka
  • Nova
  • Nike
  • Cosmote
  • Iatriko Peristeriou
  • Mega Motors
  • Modile
  • ΤΖΕΛΑΛΗΣ
  • EXODOS TRAVEL
  • ΒΙΚΟΣ COLA
  • GR GENESIS
  • GM ADVERTISING
  • AΥΡΑ CATERING
  • KIRIFIDIS
  • ACS
  • PARANOIA
  • ΤΕΛΕΙΟ ΣΤΡΩΜ
  • MEDICA FEET
  • PIZZA FAN